Blog

Sakarya'da SEO Hizmeti

Seo Hizmetine artan talebi farkeden Sakarya Web Tasarım, bu alanda da hizmet paketleri oluşturuyor.

Sakarya'da SEO Hizmeti

Kıymeti yeni anlaşılmaya başlayan SEO hizmeti konusnda artan talebe karşı, yeterli ve kaliteli hizmet bulmak çok güç. Kaliteli bir hizmet ise ancak ulusal markalar tarafından karşılanabilecek kadar pahalı. Burada yerel işletmeler mağdur oluyor. Bir çok yerel işletmeci kendi internet sitesini Google'da bulamıyor. Sakarya Web Tasarım Girişimi şehrimizde artan Seo talebine duyarsız kalmadı. Hizmete sunulacak birkaç farklı seo paketi şuan oluşum aşamasında. Hem şehrimizin yerel firmalarına destek ve prestij sağlayacak hem de şehrimizden ulusala açılmayı planlayan firmaların işlerini kolaylaştıracak bir kaç paket hazırlanmakta.

Bu paketler yerel aramalarda sonuç verecek makul rekabetlerden başlayarak ulusal aramalara kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sağlamak üzere hazırlanıyor. Hem Google'da kendi firma ismini bile bulamayan yatırımcının bu sıkıntısına çözüm olacak hem de ulusal pazara açılma hedefine sahip vizyon sahibi girişimcilere bir satış potansiyeli sağlama amacı olacak.

Sakarya'da Seo Nasıl Olur?

Seo sizin internet dünyasındaki bilinirliğinizdir. Sizin ya da firmanızın sadece adını bilen birinin size ulaşmasını sağlayan bir iletişim kanalıdır. Ulusal çapta çok daha rekabetçi ve aynı ölçüde pahalı olan seo çalışmalarını şehrimize göre optimize ediyoruz. Amacımız, bir girişimcinin kartvizitine yazdığı internet sitesinin ya da bir ürün ya da hizmetini Sakarya kelimesi ile birlikte aranması sonucunda bulunmasıdır. 

Daha rekabetçi kelime ve kelime guruplarında ya da ulusal seviyede sonuç alınmak istenen çalışmalarda ise paket tutarları yine ortalamanın altında kalmak şartı ile biraz daha yüksek olacaktır.

Sakarya'da Seo Talebi

Artık firmalar tarafından Google'da öne çıkmanın kıymeti anlaşıldı. Adwords ise bu konuda çok pahalı bir seçenek. Arama sonuçları arasında ilk sayfanın önemi konusunda herkes hem fikir. Bir çok Sakaryalı girişimci kendi internet sitesini bile Google'da bulamıyor. İşin satış hacmini arttırmak kadar prestijle de ilgisi var. Potansiyel müşterileriniz firmanızı Google'da aratıyorlar emin olun!

Seo Çalışmasının Süreç ve Sonuçları Nelerdir?

Bu çalışma ile amacımız; 6 aylık period sonunda işletme sahibi ile ortak karar verilen en az beş faklı kelime ya da kelime grubunda Google Sıralamalarında en az birinci sayfada olmaktır. Bu çalışmalar aynı zamanda internet sitenize içerik sağlayarak sosyal medya yönetiminize da katkı sağlayacaktır. 

Seo hizmetini sadece internet sitenize kullanıcı getirmek olarak da düşünmeyin! Seo internet sitenizin Goole aracılığı ile bulunabilmesinden başlayan ve markanızın dijital alemdeki prestijine kadar uzanan bir hizmet yolculuğudur. İnternet sitenizin ziyaretçileri sitenizi görüp sizin hakkınızda nasıl bir öngörü sahip olacaklar. Bu kısımda seo hizmetinin kullanıcıyı memnun etmeye odaklanmış tarafı önem kazanacaktır. Ziyaretçilerinizin internet sitenizde ne aradığını belirlemelisiniz. Bu verileri onlara sunmalı ve kalan kısımla ilgili merak uyandırmalısınız. İnternet sitenizi günde 1000 kişinin ziyaret etmesi size bir maddi kazanç sağlamayacaktır. Bu kısımda dönüşüm oranı dediğimiz çarpan dikkate alınmalıdır. 

Sakarya'da Seo

Bizler öncelikle siz ve hizmetleriniz hakkında yapılan Goole aramalarında sitenizi bulunabilir kılmayı ve bu kanaldan gelen ziyaretçilerin firmanız hakkında olumlu fikirler ile sitenizden ayrılmasını amaçlıyoruz. İnternet siteniz her ne kadar sanal bir yapı olsa da sizin dükkanınız hükmündedir ve gerçek işletmenizin asla ağırlayamayacı sayılardaki ziyaretçiler tarafından sorunsuzca görülebilir. 

SWT bu aşamada yerel firmaların Seo çalışmalarına odaklanarak Şehrin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak istiyor. Firmalarımızın yerel pazarlardan ulusal pazara açılmaları süresince Web Tasarım ve Grafik Tasarım hizletmerimiz ile bir çozüm ortağı olarak yanlarındayız.

Seo Paketleri ile ayrıntılı bilgi alabilmek için bizi takip edin!

 

 

 

 

HEMEN ARA